Služby v Korzo Prievidza | Korzo Prievidza | Obchodné centrum

Služby v Korzo Prievidza

   • Bezplatné WiFi zóny

    V OC Korzo Prievidza bezplatné WiFi zóny:

    Internetové pripojenie je pre zákazníkov OC Korzo Prievidza bezplatné a dostupné v celom nákupnom centre. Želáme vám príjemné surfovanie.

   • Prebaľovací kútik

    Prvá pomoc pre mamičky s bábätkami. Útulný prebaľovací kútik nájdete podľa piktogramu na interaktívnej mape.

    (viď piktogram na orientačnej mape).

   • Nabíjacia stanica pre elektromobily GreenWay Infrastructure

    Na vonkajšom parkovisku za budovou OC Korzo sa nachádza nabíjacia stanica pre elektromobily GreenWay s troma vyhradenými parkovacími miestami. Nabíjacia stanica poskytuje tri typy konektorov pre normálne AC aj rýchle DC nabíjanie.

    Kontaktné informácie:
    Klientska linka je Vám k dispozícii nepretržite:

    ·       telefón: +421 2 330 56 236

    ·       e-mail: info@greenway.sk

    ·       chat: greenway.sk alebo aplikácia GreenWay

    Nabíjacia stanica pre elektromobily

    Majitelia elektrických vozidiel si môžu nabiť svoje auto na nabíjacej stanici za budovou OC Korzo na vonkajšom parkovisku. Vyhradené sú tri parkovacieho miesta.

    Nabíjacia stanica poskytuje tri typy konektorov pre normálne AC aj rýchle DC nabíjanie.

    • CHAdeMO konektor, 50 KW

    • Typ 2 konektor, 22 KW

    • CCS konektor, 50 KW

    Na stanovišti je možné nabíjať dve vozidlá naraz, a to využitím rýchlonabíjacích konektorov CHAdeMO a CCS. V prípade nabíjania dvoch vozidiel naraz sa nabíjací výkon 50 kW rozdelí medzi obe vozidlá. 

    Stanica umožňuje nabíjať dve vozidlá naraz aj v kombinácii využitia DC a AC konektora. Výkon na DC strane zostane zachovaný aj v prípade pripojenia druhého vozidla na AC nabíjačke.

    Použitie staníc je jednoduché a bezpečné. Návod nájdete na nabíjacej stanici. 

    O elektrické vozidlá sa staráme so spoločnosťou GreenWay Infrastructure. Najvýhodnejšie ceny nabíjania získate registráciou v sieti GreenWay. Aktuálne ceny sú uvedené v aplikácii GreenWay, ktorú si môžete stiahnuť v GooglePlay alebo AppStore.

    .............................................................................

    GreenWay Infrastructure je súčasťou medzinárodnej skupiny GreenWay, pôsobiacej v oblasti elektromobility. Ide o najintenzívnejšie sa rozvíjajúcu sieť nabíjania elektromobilov v strednej Európe. Spoločnosť funguje od roku 2011 (v Poľsku od roku 2016) a jej cieľom je popularizácia elektromobilov tak, aby sa stredná a východná Európa stala čistejšou, zdravšou a menej závislou od ropy. Aktuálne je v sieti GreenWay viac ako 400 verejných nabíjacích staníc. Väčšina z nich sú rýchlonabíjacie stanice s vysokým výkonom.

    GreenWay ponúka okrem nabíjacích služieb aj profesionálne služby v oblasti výstavby a správy nabíjacej infraštruktúry pre ďalšie subjekty. Ponuka zahŕňa inštaláciu, konfiguráciu, údržbu a správu nabíjacích miest, taktiež formou prenájmu. Spoločnosť poskytuje vodičom elektromobilov nabíjacie služby na vlastných staniciach ako aj na nabíjačkách patriacich partnerom GreenWay. GreenWay ponúka komplexné riešenia spoločnostiam a inštitúciám, ktoré chcú transformovať svoju flotilu na elektrickú

   Navigácia