O nás | Korzo Prievidza | Obchodné centrum

O nás

 • OC Korzo Prievidza

  Korzo Prievidza Shopping Centrum je jediné nákupné centrum na Hornej Nitre. Disponuje prenajímateľnou plochou 16 500m2, na ktorej je viac ako 80 obchodov. Pre pohodlné nakupovanie je k dispozícii viac ako 400 parkovacích miest a poskytuje prácu viac ako 250 ľuďom z regiónu.

  Medzi najvýznamnejších nájomcov patria módne reťazce H&M, New Yorker, C&A, CCC, Deichmann, GATE, TAKKO prevádzky rýchleho občerstvenia Don Papa´s, PANDA, či Fresh Bar, Bubbleology, kníhkupectvo Panta Rhei. Ponuku dopĺňajú športové predajne, banky, telekomunikačné spoločnosti, kvetinárstvo, cestovná kancelária, drogéria či lekáreň.

  Otváracie hodiny

  Otváracie hodiny obchodného centra

  • Po-Ne: 08.00 - 20.00

  Otváracie hodiny ČSOB

  • Po-So: 09:00 - 19:00

  • Ne: 10:00-15:00

  Otváracie hodiny pre Lekáreň na Korze

  • Po-Ne: 08:00-20:00

  Otváracie hodiny Slovenská sporiteľňa

  • Po-Pi: 08:00-19:30

  • So-Ne: 09:00-19:30

 • Vlastník

  Spoločnosť NEPI ROCKCASTLE vznikla fúziou spoločností New Europe Property Investments Plc (NEPI) a spoločnosti Rockcastle Global Estate Company Limited (Rockcastle). Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc (NEPI Rockcastle) prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe, a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe.

  nepirockcastle-logo.png

  Spoločnosť NEPI Rockcastle sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku. 

  Zamestnanci NEPI Rockcastle sa zaväzujú preukázať najvyššie štandardy osobnej integrity, pravdivosti a čestnosti pri všetkých činnostiach s cieľom vzbudiť istotu a dôveru v tieto činnosti, či už interné alebo externé. Akákoľvek aktivita, spojená s podplácaním a korupciou za účelom vlastného prospechu, prospechu iných ľudí alebo prospechu vo vzťahu k našim partnerom za účelom preferenčného zaobchádzania či iných výhod, je prísne zakázaná.

  Aby sme ochránili naše partnerstvo pred akýmikoľvek nepríjemnými situáciami a investovali najmä do dlhodobých vzťahov, vyzývame Vás, aby ste nás v prípade potreby kontaktovali a upozornili na akékoľvek etické problémy vo vzťahu k  zamestnancom, s ktorými ste sa stretli počas spolupráce. Za týmto účelom boli implementované  kanály, ktoré su dostupné na webovej stránke:

  https://nepirockcastle.com/group/corporate-governance/whistleblowing-policy/

  Veríme v dlhodobé vzťahy a dúfame, že náš cieľ všetci zdieľate a rovnako aj podporujete.

  Viac informácií na www.nepirockcastle.com

  Prevádzkovateľ

  Prevádzkovateľ SC Korzo Prievidza je spoločnosť:  SCP s.r.o., Veľká okružná 59A 010 01 zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka 66507/L, IČO: 36 292 079

  Korešpondenčná adresa: SCP s.r.o., Nábrežná 1913/5A, 971 01 Prievidza

  Zodpovedná osoba:   Katarína Koreňová, Center manager

  Prevádzková doba SC Korzo Prievidza:  08:00 - 20:00 hod. v pracovné dni a cez víkendy.